trendy na jesień dla dzieci
Dzieci i rodzina

Dziecięce trendy na jesień

Jesień to pora na półkuli północnej i jest drugą porą roku na ziemi. Sezon jesienny trwa od września do listopada i charakteryzuje się zmiennymi kolorami, obfitością przyrody i naturalnie wytwarzanym pięknem. To także czas żniw i przygotowań do nadchodzących mroźnych zimowych miesięcy. Na poziomie emocjonalnym jesień to czas na zatrzymanie się i podsumowanie swojego życia przed wprowadzeniem zmian lub przejściem do innej fazy życia. Dla dzieci jesień to czas beztroskich zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci uwielbiają zbierać kolorowe liście i zbierać kasztany.

Gdy lato przemija, a lato przechodzi w jesień, jest to dobry czas pomyśleć o przygotowaniach do nadchodzących chłodnych miesięcy. To moment aby odświeżyć garderobę swojego dziecka i sprawdzić, czy zeszłoroczna cieplejsza odzież nie jest już na przykład za mała, aby dziecko miało komfort zabawy.

Trendy na jesień dla dzieci

Niemal co roku jesienne kolekcje odzieżowe kolorystycznie odwzorowują to, co dzieje się w naturze. Jesienią modne są beże, brązy, pomarańcze i ciepłe odcienie żółtego: musztardowy i miodowy. Te same tendencje obserwujemy w modzie dziecięcej. Tu dodatkowo dla przełamania ciepłych barw, łączy się je z niebieskim.

Warto pamiętać, aby ubierać dziecko adekwatnie do pogody. Przegrzanie nie przynosi korzyści, tak samo jak zbyt lekki ubiór. Warto ubierać dziecko tak, aby było mu wystarczająco ciepło i wygodnie. W ofertach sklepów z odzieżą dziecięcą i na witrynach sklepowych znaleźć można modowe inspiracje. Przejściowa kurtka, rozpinana bluza i niezbyt gruba czapka to must have każdego malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *